Pracujemy nad nową odsłoną serwisu. Możesz napotkać drobne błędy edycyjne, które na bieżąco usuwamy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Heartcore

Nudna jest to płyta niewymownie. Nudna, bo brzmienia jednakie i tematy brzmieniami tymi poprzykrywane jak moskitierą.

Nawet, jak któryś wyda się przyjemny czy interesujący, a są i takie, to zaraz tonie w rytmicznej jednakowości i aranżacyjnym szablonie. Rozumiem, że prosto z serca pewnie dźwięki te płyną, więc oszczędzę sobie i Państwu dalszych narzekań, ale wydaje się, że nic nie jest w stanie pomóc tej muzyce, której cały ewentualny potencjał zamordowany został okrutnie i to wcale nie w zaraniu tworzenia, tylko w późniejszym konstruowaniu brzmieniowego opakowania, które już kiedyś stworzono i zagrano ciekawiej. A pamiętajmy przecież „Heartcore” nie byle kto nagrał. Gitarzysta to uznany i potrafiący ciekawie zagrać.

Autor: Maciej Karłowski
Autor: Maciej Karłowski

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Jazzarium to jeden z najważniejszych polskich portali poświęconych muzyce jazzowej i improwizowanej, który od wielu lat z pasją dokumentuje najciekawsze zjawiska na polskiej i światowej scenie. Na naszych łamach znajdziesz rzetelne recenzje płyt, wnikliwe wywiady oraz relacje z najważniejszych koncertów i festiwali. Jesteśmy przestrzenią tworzoną przez miłośników dźwięku dla wszystkich tych, którzy w muzyce szukają autentyczności i artystycznej głębi.
Copyright 2026 Jazzarium
REALIZACJA: TV