Avant Art Festival Warszawa: JK Flesh & Łukasz Boros

Zdjęcie: 
Miejsce: 
Teatr Rozmaitości, Warszawa
Data: 
03.10.2017
Godzina: 
20:00

3 października w Teatrze Rozmaitości, w Warszawie w ramach 1. Avant Art Festival Warszawa wystąpi JK Flesh & Łukasz Boros.

JK Flesh a.k.a. Justin K Broadrick jest aktywny od połowy lat '80 w tak licznych jak i kultowych projektach natury ekstemalnej (Godflesh, Techno Animal, Ice, Curse of the Golden Vampire, Jesu itd.) Justin Broadrick jako JK Flesh wnikliwie studiuje emanacje wielkomiejskiego rozpadu i neurozy zostawionych samym sobie blokowisk. Techno w najmocniej fizycznym wymiarze: przemysłowe i ciężkie, przesycone oniryzmem przemocy i silnie Ballardowskim feelingiem. Przejażdżka po upadłych marzeniach rozwoju, dystopijna dekadencja, deszcz rozmywający plamy krwi na chodniku.

Łukasz Boros to artysta wizualny, eksplorujący szeroki zakres dziedzin - od klubowych wizualizacji, po zaawansowane, interaktywne instalacje na potrzeby muzeów i specjalnych wydarzeń. Swoją przygodę ze światem VJ zaczął w Londynie, gdzie pracował zarówno przy efemerycznych produkcjach, jak i z bardziej doświadczonymi artystami (the Synergy Project, Braindrop, inSpiral Lounge, Matt Black/Coldcut). Po powrocie do Gdańska tworzył m.in wizualizacje dla Sopockiego Teatru Tańca oraz wiele instalacji dla festiwali (Streetwaves, Open’er) i muzeów (Hevelianum, MMG). Obecnej pracuje nad swoim własnym systemem wizualnym, programując, tworząc 3d i wykorzystując zaawansowane techniki przetwarzania obrazu.

CO? – 1. Avant Art Festival Warszawa: JK Flesh & Łukasz Boros
KTO? – Justin K Broadrick, Łukasz Boros
GDZIE? – Teatr Rozmaitości, Warszawa
KIEDY? – 03/10/2017, 20:00
BILETY? – 20 pln / 15 pln